O společnosti

O společnosti

Firma Epos spol. s r.o. vznikla v roce 1992 jako obchodní a prodejní firma zabývající se podélným řezáním papíru do rolí. K tomuto základnímu záměru byla přiřazena velkoobchodní a maloobchodní činnost s širokým sortimentem výrobků z papíru, a to zejména v regionu Zlínského kraje.

Během existence firmy došlo díky nákupu nových výrobních technologií k rozšíření výrobního programu.

Dále byla otevřena nová prodejna v centru Zlína, kde nabízíme kromě našich výrobků široký sortiment zboží pro provoz kanceláře, obchodu a potřeb pro školy. Současně nabízíme velký výběr obalového materiálu, který expedujeme především pro potřebu výrobních firem.
Samozřejmostí je rozvoz zboží firemními vozidly, na území Zlína a blízkého okolí je tato služba pro naše zákazníky zdarma.

Otevřením internetového obchodu došlo k nárustu zákazníků i z okolních regionů a expedice zboží je zajišťována poštou nebo pomocí přepravních služeb.


Sídlo firmy, které je umístěno v Želechovicích nad Dřevnicí, prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a přístavbou výrobních i kancelářských prostor, a tím se podařilo nejen rozšířit sortiment výrobků, ale především zpříjemnit a zkvalitnit pracovní podmínky našim zaměstnancům.

Technologie

 • Výrobní program naší firmy spočívá ve zpracování papíru do rolí a lístků pro záznamové a registrační přístroje. Jedná se o papírové kotoučky do pokladen, faxů, vah, bankomatů, parkovacích automatů a zapisovacích přístrojů včetně potisku a perforace. Při požadavcích na nové speciální výrobky spolupracujeme s výrobci a uživateli přístrojů a zařízení, aby byly brány v úvahu všechny požadavky na rozměry, kvalitu a použití papíru.
 • K výrobě používáme ofsetové papíry v gramáži 40 – 250 g/m2, popřípadě s ochrannými vlákny proti padělání, termopapíry v gramáži 55 – 170 g/m2 s trvanlivostí záznamu 5 – 12 let, se zvýšenou tepelnou odolností a odolností proti vlivu PVC na trvanlivost záznamu.
  Dále zpracováváme samopropisovací papíry, textil, tkaninu, papír s hliníkovou fólií a jiné.
  Rozměry řezaných rolí jsou do 120 cm šíře a 120 cm průměru s dutinkou 70 nebo 76 mm.
  Rozměry hotových výrobků jsou od 7 mm do 1200 mm šíře, průměru 15 – 350 mm, dutinky 8 – 150 mm, s jednoduchým nebo dvojitým návinem.

 • Papírové kotoučky jsou vyráběny na podélných řezačkách.
  Na perforovacím stroji je možno vyrábět lístky, visačky nebo etikety v rolích, arších nebo skládané.
  Na flexografickém tiskařském stroji provádíme potisk rolí do šíře role 1 m. Tento potisk provádíme i jako službu zákazníkům včetně rozřezání velkých rolí.
  Na rotační ofsetové tiskárně je možno provádět tisk z role do role, formátů nebo endlos, výsek, násek, číslování, tisk hlavičkových papírů

Ukázka našich produktů

PAPIRSHOP.CZ

Kacelářské potřeby

Nabízíme také potřeby pro firmy, kaceláře, školy, obchod a výrobu.

Navštivte www.papirshop.cz

 

Tvorba grafiky

 • provádíme grafické zpracování podkladů pro tisk včetně návrhu ochranných prvků a motivů
 • poradíme s výběrem vhodného materiálu a typu role do Vašeho zařízení
Volejte577901159